Klinika implanty Goleniów

Dzięki postępowi w medycynie wizyta u dentysty przestała budzić w ludziach tak skrajne uczucia. Wcześniej strach przed bólem zniechęcał wiele osób do regularnych wizyt w gabinecie. To duży błąd, ponieważ zdrowie zaczyna się od zębów, a ponadto ich kondycja jest czymś co rzuca się w oczy, kiedy z kimś rozmawiamy. Nie można zapominać o ich prawidłowej higienie, rzecz niby oczywista, a jednak przez wielu bagatelizowana. Tak jak w każdej innej dziedzinie medycyny, podstawę powinna stanowić odpowiednia profilaktyka.

Implanty w jeden dzień

Obecnie w stomatologii popularność zyskały zabiegi natury estetycznej, takie jak wybielanie uzębienia oraz zakładanie aparatu ortodontycznego. Nic dziwnego, bez mała każdemu zależy na pięknym uśmiechu oraz białych, prostych zębach. Niestety zdarza się, że dochodzi do sytuacji, kiedy zęba należy usunąć albo w niezbyt pomyślnych okolicznościach sam wypadnie. Klinika implanty Goleniów to miejsce, gdzie można taką nieestetyczną dziurę krótko mówiąc załatać. Jeśli chodzi o koszt takiego zabiegu, wstawienie pojedynczego implantu zębowego to wydatek rzędu blisko 3000 złotych. Nie jest to jedna uniwersalna kwota, dlatego że ceny wahają się między 1500 a 4500 złotych. Kiedy chcemy odbudować większą ilość zębów implantami, wycena całości przebiega według innych zasad. Jest to wówczas tak zwana proteza mocowana na implantach. Bardzo pożądanym rozwiązaniem są implanty w jeden dzień. Polega ono na maksymalnym skróceniu czasu wstawiania syntetycznego zęba, tak żeby cały zabieg wykonać w przeciągu jednego dnia. To wygodny sposób, dzięki któremu można wszystko załatwić przy jednej wizycie. Zabieg wszczepiania implantów jest wykonywany na znieczuleniu miejscowym, a co za tym idzie – zupełnie bezbolesny.

Implanty na całe życie

Nie ma więc czego się obawiać pod tym względem. Dentysta implanty Goleniów to nowoczesna placówka z wykwalifikowanym personelem. Podstawę stanowi pasja do stomatologii i pełne zaangażowanie w stworzenie pacjentowi zupełnie nowego, pięknego uśmiechu. Należałoby w tym miejscu zaznaczyć, że implanty stanowią znakomitą alternatywę dla zwykłej protezy uzębienia. Lepiej znoszą siły towarzyszące żuciu pokarmów, są znacznie trwalsze oraz prezentują się bardziej naturalnie. Jeżeli dba się o nie zgodnie z zaleceniami dentysty, mogą pozostać z pacjentem przez całe życie.