Klinika implanty Goleniów

Dzięki postępowi w medycynie wizyta u dentysty przestała budzić w ludziach tak skrajne uczucia. Wcześniej strach przed bólem zniechęcał wiele osób do regularnych wizyt w gabinecie. To duży błąd, ponieważ zdrowie zaczyna się od zębów, a ponadto ich kondycja jest czymś co rzuca się w oczy, kiedy z kimś rozmawiamy. Nie można zapominać o ich prawidłowej higienie, rzecz niby oczywista, a jednak przez wielu bagatelizowana. Tak jak w każdej innej dziedzinie medycyny, podstawę powinna stanowić odpowiednia profilaktyka.

Implanty w jeden dzień

Obecnie w stomatologii popularność zyskały zabiegi natury estetycznej, takie jak wybielanie uzębienia i zakładanie aparatu ortodontycznego. Nic dziwnego, bez mała każdemu zależy na pięknym uśmiechu i białych, prostych zębach. Niestety zdarza się, że dochodzi do sytuacji, kiedy zęba trzeba usunąć bądź w niezbyt pomyślnych okolicznościach sam wypadnie. Klinika implanty Goleniów to miejsce, gdzie można taką nieestetyczną dziurę krótko mówiąc załatać. Jeżeli chodzi o koszt takiego zabiegu, wstawienie pojedynczego implantu zębowego to wydatek rzędu blisko 3000 złotych. Nie jest to jedna uniwersalna kwota, dlatego że ceny wahają się między 1500 a 4500 złotych. Kiedy chcemy odbudować większą ilość zębów implantami, wycena całości przebiega według innych zasad. Jest to wówczas tak zwana proteza mocowana na implantach. Bardzo pożądanym rozwiązaniem są implanty w jeden dzień. Polega ono na maksymalnym skróceniu czasu wstawiania syntetycznego zęba, tak żeby cały zabieg wykonać w przeciągu jednego dnia. To wygodny sposób, dzięki któremu można wszystko załatwić przy jednej wizycie. Zabieg wszczepiania implantów jest wykonywany na znieczuleniu miejscowym, a co za tym idzie – zupełnie bezbolesny.

Implanty na całe życie

Nie ma zatem czego się obawiać pod tym względem. Dentysta implanty Goleniów to nowoczesna placówka z wykwalifikowanym personelem. Podstawę stanowi pasja do stomatologii oraz pełne zaangażowanie w stworzenie pacjentowi zupełnie nowego, pięknego uśmiechu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że implanty stanowią znakomitą alternatywę dla zwykłej protezy uzębienia. Lepiej znoszą siły towarzyszące żuciu pokarmów, są znacznie trwalsze i prezentują się bardziej naturalnie. Jeśli dba się o nie zgodnie z zaleceniami dentysty, mogą pozostać z pacjentem przez całe życie.