Wybierz najlepszy nadruk UV na szkle!

Chyba nie ma nikogo, kto nie trzymałby w ręku długopisu z logo jakiejś firmy bądź hasłem reklamowym. Zresztą nie tylko długopisu. Parasolki, przyborniki biurowe, zapalniczki, breloki, pendrivy, termosy, popielniczki. Wymieniać można by długo. Lista nie ma końca, a ograniczeniem jest tylko pomysłowość twórcy. Nadruk UV na gadżetach nie jest czymś innowacyjnym. Ta technologia ma już swoje lata oraz ciągle się rozwija. Kiedyś możliwy był druk w ograniczonej liczbie kolorów.

Jaki nadruk wybrać?

Na początku koszt takiego druku był wysoki zatem najbardziej ekonomiczny był druk w jednym kolorze. Możliwe było zamawianie jedynie w określonych ilościach. Setki bądź tysiące sztuk było normą. Dla człowieka z ulicy dostęp do takiego typu druku był mało możliwy ze względu na duży koszt jednostkowy. Dzisiaj nadruk UV na plastiku nie jest już tak kosztowny. Można zamawiać nawet od jednego egzemplarza potrzebnego gadżetu. Zresztą nie tylko gadżetu. Przeciętny kowalski może zamówić sobie nadruk dowolnej grafiki na wybranym przedmiocie.

Poza mniejszym kosztem druku na pojedynczym egzemplarzu wybranego gadżetu dziś istnieje możliwość druku praktycznie na każdym materiale. Poza plastikiem będzie to również drewno, tkanina, płótno pod obraz, a nawet płytka gipsowa, którą później możemy przykleić do ściany. Stworzenie takiej mozaiki na ścianie salonu, sypialni bądź kuchni na pewno będzie czymś oryginalnym.

Prezent z nadrukiem?

Dobrze znanym już pomysłem na tani prezent jest kubek z ciekawą grafiką bądź zdjęciem. Jednym ze sposobów naniesienia grafiki na kubek jest właśnie druk UV. Jest to druk bardzo trwały. Odporny na działanie promieni słonecznych, co za tym, idzie kolory pozostają niezmienne przez lata. Ciekawą opcją na prezent może też być szklany wazon, szklana statuetka czy szklana pamiątka okolicznościowa. Skoro można drukować na prawie każdym, to czemu nie na szkle. Nadruk UV na szkle, w zależności od grafiki bądź wydrukowanego zdjęcia na pewno przez długi czas będzie cieszył oko obdarowanego.

Jak widać ogromna liczba materiałów, na których można drukować w połączeniu z pomysłowym przedmiotem może być niezwykle ciekawym prezentem. Praktycznie nie ma tu żadnych ograniczeń. Wystarczy dobry pomysł na prezent, ciekawa grafika lub zdjęcie i problem rozwiązany.