Prawo cywilne Zachodniopomorskie

Kancelaria Adwokacka w Szczecinie, prowadzona przez mecenas Agnieszkę Woźniak, to miejsce, gdzie klienci mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę prawną. Adwokat Agnieszka Woźniak, członek Szczecińskiej Izby Adwokackiej i wykładowca wyższej uczelni, posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego.

Prawo karne Szczecin

Prawo karne to jedno z głównych zainteresowań zawodowych adwokat Agnieszki Woźniak. Adwokat Woźniak reprezentuje klientów na różnych etapach postępowania karnego – od momentu zatrzymania, przez proces sądowy, aż po egzekucję wyroku. Świadczy usługi prawne zarówno wobec osób podejrzanych, oskarżonych jak i już skazanych, osadzonych w zakładach karnych. Reprezentuje także osoby pokrzywdzone przestępstwami, składając w ich imieniu stosowne zawiadomienia do organów ścigania oraz czuwając nad przebiegiem procesu.

Prawo cywilne Szczecin

Prawo cywilne to następny obszar specjalizacji Kancelarii. Prawo cywilne obejmuje szeroki zakres spraw, od umów i zobowiązań, po sprawy dotyczące nieruchomości oraz spadków. Adwokat Woźniak pomaga klientom w negocjacjach umów, reprezentuje ich w sporach cywilnych, doradza w kwestiach związanych z prawem nieruchomości i dziedziczenia. Kancelaria Adwokacka w Szczecinie oferuje profesjonalną pomoc prawną, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Prawo rodzinne Szczecin

Prawo rodzinne to następna specjalizacja Kancelarii Adwokackiej w Szczecinie. Prawo rodzinne obejmuje sprawy dotyczące rozwodów, podziału majątku, alimentów, opieki nad dziećmi i innych kwestii związanych z rodziną. Kancelaria oferuje wsparcie i doradztwo w tych trudnych i emocjonalnych sprawach, pomagając klientom przejść przez proces rozwodu, negocjować warunki podziału majątku, ustalić wysokość alimentów czy uregulować kwestie opieki nad dziećmi.

Podsumowanie

Kancelaria Adwokacka w Szczecinie, prowadzona przez mecenas Agnieszkę Woźniak, oferuje profesjonalną oraz kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy na temat polskiego systemu prawnego, Kancelaria jest w stanie zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi prawnej.