Polskie shakery sportowe

Zdrowy styl życia to dziś nie jedynie moda, ale konieczność. W czasach gdy tysiące ludzi pracują przy komputerze bądź na co dzień obcują z elektroniką, niezbędny jest solidny trening, który przywróci endorfiny oraz pozwoli rozprostować kości. W torbie każdego sportowca nie może zaś zabraknąć shakera, który pozwoli mieć przy sobie własny koktajl dający energię i zapewniający nawodnienie.

Shaker, czyli wybierz to co najlepsze

Shaker to urządzenie pozwalające wziąć ze sobą na trening, siłownię bądź wyprawę rowerową koktajl białkowy czy owocowy. Najczęściej tego typu urządzenie umożliwia również, szybkie przyrządzenie koktajlu poza domem dzięki umieszczeniu wewnątrz bidonu spiralnej kuli, która miesza i rozdrabnia wsypane białko czy produkty następnie pozwalając je szybko spożyć oraz cieszyć się pobudzeniem, witalnością oraz dobrym samopoczuciem. Wnętrze Shakera powinno być szczelne, zaś kula mieszająca wykonana ze stali chirurgicznej co zapewnia odporność i sterylność przyrządzanych napojów, które dzięki temu są czyste.

Zachowaj ostrożność

Shakery sportowe są niezwykle popularnym urządzeniem dostępnym zarówno w wielu sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Niestety wiele firm ogłaszających się jako producent shakerów to jedynie importerzy tanich urządzeń z Chin, którzy umieszczają na nich własne logo nabijając na tak przygotowanych butelkach ogromną stu lub dwustu procentową marżę. Pomijając wysokie ceny, częstokroć shakery tego typu mają niską jakość, po kilku dniach użytkowania przeciekają i nie zachowują szczelności. Należy więc unikać tego typu produktów i szczegółowo sprawdzać sprzęt sportowy, który kupujemy stacjonarnie bądź w sieci.

Ciekawe opcje

Aby uniknąć niskiej jakości shakerów należy przeprowadzić wnikliwą kwerendę artykułu przede wszystkim czytając opinie klientów, którzy zakupili ten produkt i mogą o nim coś powiedzieć. Naprawdę właściwym miejscem do znalezienia najlepszego shakera jest opracowana niedawno w tym celu aplikacja zbierająca opinię internautów o produktach sportowych – obecnie znajduje się ona na etapie wdrażania. Na szczytach list popularności są Polskie firmy zarówno produkujące shakery jak i zapewniające opcje dodatkowe w niskiej cenie. Jedną z popularnych ostatnio usług dodatkowych są shakery z nadrukiem w firmach świadczących tego typu usługi. Jest to atrakcyjna opcja pozwalająca nam cieszyć się na treningu widokiem pewnego symbolu, który nas definiuje bądź cieszy oko. Można więc poprosić o logo swojego klubu, w którym ćwiczymy, motywującego nas hasła bądź obrazku ulubionej postaci z filmu. Opcji jest mnóstwo, każdy powinien odnaleźć coś dla siebie.