Paczki biznesowe

Czas świąteczny to wyjątkowy czas w ciągu roku. Wielu przedsiębiorców w tym czasie postanawia dodatkowo nagrodzić swoich pracowników i sprawić ogromną przyjemność obdarowując ich paczkami z bogatą zawartością. Jest to idealna alternatywa do wręczania samej koperty z pieniędzmi, która często krępuje obdarowywanych. Sklepy internetowe i popularne markety wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i odpowiednio wcześnie wprowadzają do sprzedaży gotowe paczki świąteczne.

Jaki kosz wybrać?

W wielu punktach istnieje również możliwość skompletowania zestawu na indywidualne życzenie klienta co jest doskonałym rozwiązaniem i daje gwarancję naprawdę trafionego prezentu. Dzięki temu każdy kupujący może odpowiednio doprecyzować zawartość paczki i jej cenę co przy większej ilości zestawów odgrywa ogromną rolę. Paczki biznesowe zwykle są niezobowiązujące i najczęściej zawierają wysokiej jakości produkty spożywcze, między innymi kawy, herbaty, konfitury i słodycze. Niekiedy mogą zawierać również markowy alkohol z górnej półki cenowej. Kupujący wewnątrz może umieścić także bon podarunkowy do sklepu znanej sieci lub punktu usługowego. Paczki dla pracowników zapakowane są w elegancką folię z załączonymi na bilecie życzeniami dla pracownika oraz całej jego rodziny. Często pracodawcy decydują się także na przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci pracowników.

Ile kosztują paczki?

Ceny paczek świątecznych mieszczą się w przedziale od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Na ostateczną cenę wpływ ma dużo czynników, między innymi ilość produktów użytych do stworzenia zestawu, ich jakość i dodatkowe usługi jak pakowanie oraz dekorowanie. Decydując się na zakupy w sklepie internetowym każdy klient przy większym zamówieniu może liczyć na darmową dostawę oraz atrakcyjne rabaty na kolejne zamówienie. Istnieje możliwość nadania paczki wprost na adres domowy poszczególnych osób. O świątecznych paczkach dla pracowników firmy i stałych kontrahentów warto pomyśleć należycie wcześnie, gdy ceny nie są jeszcze bardzo wygórowane.