Najlepsze shakery sportowe

Zdrowy styl życia to dziś nie jedynie moda, ale konieczność. W czasach gdy tysiące ludzi pracują przy komputerze bądź na co dzień obcują z elektroniką, niezbędny jest solidny trening, który przywróci endorfiny i pozwoli rozprostować kości. W torbie każdego sportowca nie może zaś zabraknąć shakera, który pozwoli mieć przy sobie własny koktajl zapewniający energię oraz zapewniający nawodnienie.

Shaker, czyli wybierz to co najlepsze

Shaker to urządzenie pozwalające wziąć ze sobą na trening, siłownię bądź wyprawę rowerową koktajl białkowy bądź owocowy. Najczęściej tego typu urządzenie umożliwia również, szybkie przyrządzenie koktajlu poza domem dzięki umieszczeniu wewnątrz bidonu spiralnej kuli, która miesza oraz rozdrabnia wsypane białko czy produkty następnie pozwalając je szybko spożyć oraz cieszyć się pobudzeniem, witalnością i dobrym samopoczuciem. Wnętrze Shakera powinno być szczelne, zaś kula mieszająca wykonana ze stali chirurgicznej co zapewnia wytrzymałość i sterylność przyrządzanych napojów, które dzięki temu są czyste.

Zachowaj ostrożność

Shakery sportowe są niezwykle popularnym urządzeniem dostępnym także w wielu sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Niestety wiele firm ogłaszających się jako producent shakerów to tylko importerzy tanich urządzeń z Chin, którzy umieszczają na nich własne logo nabijając na tak przygotowanych butelkach ogromną stu bądź dwustu procentową marżę.

Pomijając wysokie ceny, częstokroć shakery tego typu mają niską jakość, po kilku dniach użytkowania przeciekają oraz nie zachowują szczelności. Należy więc unikać tego typu produktów oraz szczegółowo sprawdzać sprzęt sportowy, który kupujemy stacjonarnie bądź w sieci.

Ciekawe opcje

Aby uniknąć niskiej jakości shakerów należy przeprowadzić wnikliwą kwerendę produktu przede wszystkim czytając opinie klientów, którzy zakupili ten produkt i mogą o nim coś powiedzieć. Naprawdę dobrym miejscem do znalezienia najlepszego shakera jest opracowana niedawno w tym celu aplikacja zbierająca opinię internautów o produktach sportowych – aktualnie znajduje się ona na etapie wdrażania. Na szczytach list popularności są Polskie przedsiębiorstwa zarówno produkujące shakery jak i zapewniające opcje dodatkowe w niskiej cenie.

Jedną z popularnych ostatnimi czasy usług dodatkowych są shakery z nadrukiem w firmach świadczących tego typu usługi. Jest to atrakcyjna opcja pozwalająca nam cieszyć się na treningu widokiem pewnego symbolu, który nas definiuje bądź cieszy oko. Można więc poprosić o logo swojego klubu, w którym trenujemy, motywującego nas hasła bądź obrazku ulubionej postaci z filmu. Opcji jest mnóstwo, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.